Nemokamos nuotraukų redagavimo programos telefonui

Nemokamos nuotraukų redagavimo programos telefonui

Šiuolaikinių išmaniųjų telefonų kameros gali daryti pakankamai geros kokybės nuotraukas, o patys telefonai savo galingumu prilygsta praeito dešimtmečio pradžios kompiuteriams. Tai reiškia, kad redaguoti nuotraukas, pašalinti defektus ar pareguliuoti ryškumą galima tiesiai telefone. Čia surinktos geriausios ir nemokamos nuotraukų redagavimo programos telefonui su iOS bei Android operacinėmis sistemomis. Su šiomis programomis nuotraukų redagavimas telefone taps paprastu ir smagiu procesu.

VSCO Cam

Viena iš populiariausių nuotraukų redagavimo programų, kurioje yra daug įvairių filtrų bei nustatymų. Nuotraukas galima daryti tiesiai programoje, patogi navigacija bei galimybė visada atšaukti padarytus pakeitimus.

Atsiųsti iš App Store | Atsiųsti iš Google Play

Photoshop Express

Photoshop Express programėlė
Photoshop Express programėlė

Taip, „Photoshop“ programa galima naudotis ir telefone. Joje yra daug greitų nustatymų, filtrų bei rėmelių. Kaip ir „VSCO Cam“, „Photoshop“ turi vidinę parduotuvę su papildomomis funkcijomis.

Atsiųsti iš App Store | Atsiųsti iš Google Play

Snapseed

Snapseed nuotraukų redagavimo programa
Snapseed nuotraukų redagavimo programa

„Snapseed“ – pagrindinis „VSCO Cam“ konkurentas, kurį sukūrė Google specialistai. Programa turi labai daug nustatymų. Tai viena iš galingiausių nuotraukų redaktorių mobiliųjų programų rinkoje.

Atsiųsti iš App Store | Atsiųsti iš Google Play

Pixlr

„Pixlr“ – viena įdomiausių ir patogiausių nuotraukų redagavimo programų, suteikiančių prieigą prie įspūdingo skaičiaus funkcijų. Joje galima padaryti viską – nuo ​​teksto pridėjimo prie nuotraukų iki objektų pakeitimo kažkuo kitu. Nepaisant visų pažangių programos funkcijų, „Pixlr“ labai lengva naudotis.

Jeigu neurite idėjų kaip pagerinti savo nuotrauką, programėlėje yra keletas automatinio taisymo parinkčių, kurios pagerins nuotrauką naudojant tinkamiausius automatinius nustatymus.

Atsiųsti iš App Store | Atsiųsti iš Google Play

Afterlight

Afterlight
Afterlight

Praleiskite keletą minučių naudodami „Afterlight“ ir suprasite, kad ši programa yra labiausiai panaši į profesionalų nuotraukų redaktorių. Ji turi minimalistinį dizainą, tačiau ir labai daug įvairių funkcijų. Su „Afterlight“ jūsų nuotraukos atrodys geriau nei bet kada. Bendrinti ir eksportuoti redaguotas nuotraukas į telefoną ar kitas programas taip pat labai paprasta.

Gali prireikti nemažai laiko, kol išnagrinėsite visas funkcijas, esančias „Afterlight“ redaktoriuje. Programa leidžia keisti nuotraukų spalvas, pridėti tekstą arba įvairius efektus, tokius kaip dviguba ekspozicija ir nuotraukų apvertimas. Taip pat programa palaiko vaizdo sluoksnius.

Atsiųsti iš App Store

Lightroom

Jums nereikia turėti aktyvios „Adobe Creative Cloud“ prenumeratos, kad galėtumėte naudotis „Lightroom“ programėle savo mobiliajame telefone. Tai galingas, intuityviai suprantamas vaizdų redaktorius, kuris gali būti naudinga daugelyje situacijų – nesvarbu, ar ieškote greitų automatinio taisymo parinkčių, ​​ar norite patys redaguoti nuotraukas.

Programėlė turi įspūdingą funkcijų sąrašą: apkarpymas, pasukimas, ekspozicija, kontrastas, paryškinimai, šešėliai, baltos spalvos balansas, sodrumas, ryškinimas, suliejimas, miglos šalinimas ir geometriniai įrankiai. „Lightroom“ taip pat leidžia dirbti su pasirinkimais ir redaguoti tik dalį vaizdo.

Atsiųsti iš App Store | Atsiųsti iš Google Play

Google Photos

Google Photos
Google Photos nuotraukų redagavimo programa

„Google Photos“ – tai ne tik nuotraukų saugojimo ir atsarginių kopijų kūrimo servisas, bet ir puiki nuotraukų redagavimo programa. Štai keletas standartinių programos funkcijų: nuotraukų apkarpymas, nuotraukų dydžio keitimas, ryškumo ir kontrasto reguliavimas, sodrumo ir šilumos keitimas.

Čia programa nesiskiria nuo konkurentų. Tačiau „Google Photos“ tikrai pranoksta konkurentus su filtrais ir funkcijomis, pagrįstomis Google algoritmais. Galima pritaikyti kelis automatinius patobulinimus, pakeičiant nuotraukų išvaizdą ir t.t.

Atsiųsti iš App Store | Atsiųsti iš Google Play

PicsArt

Programa turi 2 milijonus vartotojų. Funkcijų skaičiumi ji labiau artima kompiuteriniam „Photoshop’ui“, nei mobiliajam Instagram’ui. Be to, „PicsArt“ turi nuosavą online galeriją, kur vartotojai gali dalintis gražiausiomis nuotraukomis.

Atsiųsti iš App Store | Atsiųsti iš Google Play

Photoshop Fix

Photoshop Fix programėlė
Photoshop Fix programėlė

Dar viena „Adobe“ kompanijos programa, kuri skirta portretinių nuotraukų redagavimui. Viena iš įspūdingiausių programos funkcijų – „Plastika“. Su jos pagalba galima ištaisyti nedidelius fizinius trukumus nuotraukoje. Pavyzdžiui, pakeisti akių formą, pakeisti skruostų formą, pakeisti žandikaulių formą ir net priversti žmogų nuotraukoje šypsotis.

Atsiųsti iš Google Play

Google PhotoScan

Google PhotoScan programa
Google PhotoScan programa

„Google PhotoScan“ programėlė padės paversti senas nuotraukas skaitmeninėmis. Programos pagrindą sudaro sistemos mokymosi technologija, kuri leidžia padaryti kokybiškus nuotraukų skenus. Jums reikės nufotografuoti norimą nuotrauką iš kelių rakursų, o programa automatiškai apdoros fragmentus ir sujungs į vieną.

Atsiųsti iš App Store | Atsiųsti iš Google Play

Įvertinimai
( 1 įvertinimas, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: