Opera pristatė nemokamą ir neribotą VPN Android prietaisams

Opera pristatė nemokamą ir neribotą VPN Android prietaisams

Prieš porą mėnesių Opera pristatė savo nemokamą VPN servisą personaliniams kompiuteriams. Dabar jie išleido nemokamą ir neribojamą VPN Android operacinę sistemą turintiems prietaisams.

VPN technologija leidžia vartotojams paslėpti jų tapatybę ir tikrąją buvimo vietą. Ši technologija ypač naudinga norint apsaugoti siunčiamus ir gaunamus duomenis. Taip pat, su VPN pagalba galima aplankyti jūsų šalyje užblokuotas svetaines, internetines parduotuves ir servisus.

Opera VPN – tai atskira programėlė, kuri leidžia naudotis apsaugotais kanalais visoms programoms, įdegtoms jūsų telefone ar planšetėje. Su jos pagalba galima ne tik paslėpti ar pakeisti jūsų būvimo vietą, bet ir užblokuoti asmeninių duomenų sekėjus.

Įdiegus Opera VPN programėlę gausite šias funkcijas:

  • greitą ir naudingą VPN servisą;
  • galimybę virtualiai pakeisti savo buvimo šalį (šiuo metu prieinamos tokios šalis kaip Kanada, JAV, Olandija, Singapūras ir Vokietija, tačiau su laiku šalių sąrašas bus praplėstas);
  • Wi-Fi tinklo saugumo lygio tikrinimą bei prisijungimų šifravimą;
  • asmeninių duomenų sekėjų blokavimą (ši funkcija neleis reklamoms sekti jūsų veiksmus internete);

Reikėtų pasakyti, kad Opera VPN servisas atsirado ne tuščioje vietoje, o įsigijus SurfEasy kompaniją, kuri buvo vienu iš lyderių šioje srityje. Ypač malonu, kad toks puikus instrumentas suteikiamas visiškai nemokamai.

Atsiųsti iš Google Play

Opera pristatė nemokamą ir neribotą VPN Android prietaisams
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą