Pilvo preso pratimai arba kaip paruošti pilvą vasarai?

Pilvo preso pratimai arba kaip paruošti pilvą vasarai?

Šiame straipsnyje surinkti pilvo preso pratimai tiems, kas nusprendė vasarą nustebinti aplinkinius tobulu pilvuku. Pratimų vaizdo įrašai padės moterims turėti plokščią pilvuką, o vyrams – išsvajotus kubelius.

Bet jeigu manote, kad per porą savaičių ar per mėnesį visiškai atsikratysite to, ką „kaupėte” ištisus metus bei turėsite tobulą pilvuką su trokštamais preso kubeliais – šis straipsnis ne jums. Tiesą pasakius, jums nepadės nei vienas straipsnis. Tokius stebuklus gali padaryti tik medicina.

Ką aš galiu pažadėti? Jeigu įveiksite tinginystę ir reguliariai treniruositės, jau šią vasarą turėsite gražų, o gal net ir plokščią pilvuką. Na o jeigu jūs ir taip pastoviai palaikote gerą formą, galbūt rasite čia porą įdomių pratimų, kurie paįvairins jūsų treniruotes.

Pilvo preso pratimai pradedantiesiems

Čia surinkau 4 pratimus tiems, kas nepamena kada paskutinį kartą užsiiminėjo sportu, tačiau labai nori pradėti. Pirmam laikui užteks ir 10 vieno iš šių pratimų pakartojimų. Tačiau jeigu norite pasiekti rezultatų iki vasaros, pasistenkite kuo greičiau pereiti prie sudėtingesnių pratimų.

Video Nr 1

 Video Nr 2

Video Nr 3

Video Nr 4

Pilvo preso pratimai moterims

Norite turėti tokį pat plokščią ir seksualų pilvuką kaip Victoria’s Secret modeliai? Jums teks sunkiai padirbėti, o rezultatą pasiekti padės toliau esantys pratimai.

Video Nr 1

Video Nr 2

Video Nr 3

Pilvo preso pratimai vyrams

Na o paskutinėje straipsnio dalyje noriu parodyti kokie pilvo preso pratimai padės vyrams turėti trokštamus kubelius. Taip pat, noriu priminti, kad jeigu turite problemų su sveikata arba traumų, prieš darant pratimus reikia pasitarti su gydytoju arba treneriu.

Jeigu jums bus sunku atlikti žemiau esančius pratimus – nesityčiokit iš savo kūno ir pabandykite atlikti pratimus pradedantiesiems.

Video Nr 1

Video Nr 2

Štai toks yra mano pilvo preso pratimų rinkinys. Pasistengiau surinkti vienoje vietoje pratimus, kurie tiks ir pradedantiesiems ir patyrusiems, vyrams ir moterims. Tikiuosi šie pratimai padės jums įgyvendinti svajonę ir vasarą nustebinti visus seksualiu ir plokščiu pilvuku. Sėkmės!

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: