Plaukų formavimas – taisyklės ir patarimai

Plaukų formavimas - taisyklės ir patarimai

Dažniausiai plaukų formavimas neapsieina be karščio. Griebiame plaukų džiovintuvą, tiesintuvą ar žnyples ir atliekame meškos paslaugą plaukams. Norime suteikti jiems apimties, sutramdyti nepaklusnias garbanas ar jas suformuoti. Tuo labiau, kad laiko sau skiriame vis mažiau. Išsiaiškinkime kaip taisyklingai džiovinti plaukus ir suteikti jiems daugiau norimos apimties.

Ne viena moteris galvoja, kad džiovindama plaukus trumpesnį laiko tarpą, pakenks jiems mažiau. Pasirinkusi didžiausią galimą karštį mosikuoja džiovintuvu aukštyn žemyn net nepagalvodama, kaip tai kenkia plaukams.

Dabar pagalvokite, jei patiekalo recepte nurodyta kepti 180 laipsnių temperatūroje 30 min, ar pakeltumėte karštį iki 250 laipsnių, vėluodama paruošti vakarienę? Iš patiekalo nieko neliks, tik smilkstantys degėsiai.

Taip pat skaitykite: 5 patarimai, kad plaukai augtų greičiau

Džiovindami plaukus, turėkite tai omenyje. Turite palaukti, kol plaukai patys pradžius ir tik vos drėgnus džiovinti. Jei tam nėra galimybės, džiovinkite plaukus silpna srove, geriausia šalta ir būtinai išlaikykite atstumą tarp džiovintuvo ir plaukų. Neprašautumėte, jei prieš tai apipurkštumėte plaukus nuo karščio apsaugančia priemone.

Plaukų formavimas

Plaukų formavimas

Nuo jūsų plaukų tipo priklauso, kokią džiovinimo temperatūrą turėtumėte pasirinkti. Ploniems plaukams naudokite kuo mažesnį karštį, storiems galite pasirinkti ir didesnį. Garbanotiems plaukams naudokite džiovintuvą su difuziniu antgaliu.

Naudokite apvalų šepetį, jei tiesiems plaukams norite suteikti purumo, bei plaukus džiovinkite priešinga plaukų augimo kryptimi.

Dauguma džiovintuvų turi šalto oro srovę. Norėdami ilgiau išlaikyti suformuotų plaukų formą, pradėkite džiovinti plaukus karšta srove ir užbaikite šalta. Plaukai išlaikys formą visą dieną ir įgaus sveiką žvilgesį.

Taip pat skaitykite: Kodėl atsiranda žili plaukai ir kaip jų atsikratyti?

Ekspertai primena, kad turėtumėte vengti džiovinti plaukus palenkusi galvą žemyn. Jie taps nepaklusnūs ir ims labiau veltis. Džiovinkite plaukus palenkdama galvą į šonus.

Plaukų tiesinimas

Plaukų tiesinimas

Per dažnai tiesindami ar garbanodami plaukus labai kenkiate plauko struktūrai. Jie darosi šiurkštesni, silpnesni ir atsiranda išsišakoję galiukai. Todėl darykite tai kuo rečiau. Tokios procedūros reikalauja papildomo plaukų maitinimo. Galite naudoti aliejus ar serumus.

Nemaža dalis moterų svajoja apie puresnius plaukus. Suteikite jiems daugiau apimties, naudodami formavimo putas. Jums užteks golfo kamuoliuko dydžio putų kiekio. Jei jūsų plaukai vidutinio ar trumpesnio ilgio, naudokite jas per visą plauko ilgį. Ilgaplaukėms užteks užtepti šiek tiek putų arčiau šaknų.

Plaukų formavimas su suktukais

Plaukų formavimas su suktukais

Geresniam efektui išgauti naudokite plaukų suktukus. Jei norite plaukams suteikti tik purumo, jums puikiausiai tiks didesni suktukai. Mažesni suktukai labiau tinka, jei norite suformuoti garbanas. Taigi, užtepusi plaukų formavimo putų ir susukusi plaukus suktukais, galite pradėti juos džiovinti.

Taip pat skaitykite: Įaugę plaukeliai – kodėl jie atsiranda ir kaip juos pašalinti?

Šukuosenos fiksavimui naudokite laką. Apipurkškite sruogas iš apačios. Jei norite sumažinti plaukų apimti, apipurkškite iš viršaus. Kiekviena tiesiaplaukė stengiasi pasitaikius progai pasipuošti įspūdingomis garbanomis, kaip garbanotų plaukų atstovė vargsta juos kas kartą tiesindama.

Regis, moterims visada norėsis pakovoti su gamta ir elgtis ne pagal taisykles.

Rašyti komentarą