PomodoroApp – darbo ir laiko planavimo programa

PomodoroApp – darbo ir laiko planavimo programa

Neseniai pasakojau Jums apie tokią laiko ir darbų planavimo techniką, kuri vadinasi Pomodoro technika. Pamenate, tam kad naudotis šia technika reikia turėti du darbų sąrašus, ir šalia kiekvieno darbo žymėti kryželius, kad vėliau žinoti kiek laiko jis užtruko.

Be abejo, visą tai galima daryti ant paprasto popieriaus lapo. Tačiau gyvename aukštųjų technologijų amžiuje. Vargu ar galim įsivaizduoti savo gyvenimą be kompiuterių ir išmaniųjų telefonų. Taigi, planuoti savo laiką ir darbus irgi galima su šių prietaisų pagalba.

Šiandien aš papasakosiu jums apie Pomodoro technikos programą, kuri skirta Windows operacinei sistemai. Ji vadinasi PomodoroApp ir yra labai patogi, o svarbiausiai – nemokama. PomodoroApp turi dvi funkcijas. Ją galima naudoti kaip paprastą laikmatį, skaičiuojantį Pomodorus, arba vykdyti visapusišką laiko ir darbų planavimą bei analizę. Programa pateiks jums statistiką apie tai, kiek laiko užtruko vienas ar kitas darbas, o tai padės jums lengviau ir tiksliau kurti ateities planus.

Be to, PomodoroApp galima naudoti ne tik Windows operacinėje sistemoje. Yra versijos, skirtos Mac OS ir Ubuntu. Taip pat yra ir mokama šios programos versija. Nuo nemokamos ji skiriasi tik tuo, kad joje galima sukurti neribotą užduočių skaičių.

PomodoroApp
Įvertinimai
( No ratings yet )
Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: