RansomFree – nemokama apsauga nuo išpirkos reikalaujančių virusų

RansomFree - nemokama apsauga nuo išpirkos reikalaujančių virusų

Jeigu nenorite prarasti svarbius duomenis arba pinigus – būtinai atsiųskite ir užinstaliuokite RansomFree programą, kuri apsaugos jūsų kompiuterį nuo duomenis šifruojančius ir išpirkos už jų dešifravimą reikalaujančių virusų.

Išpirkos reikalaujantys virusai gali užšifruoti svarbius failus, grasinti ištrinti juos arba priverstinai padaryti darbastalio fonu pornografinį paveiksliuką.

Platų šių virusų paplitimą galima paaiškinti kaip vartotojų neatidumu, taip ir silpna antivirusinių programų apsauga būtent nuo šio tipo virusų. Todėl ir rekomenduoju apsidrausti papildomai bei įdiegti į kompiuterį RansomFree programą.

Po įdiegimo programa pradeda veikti foniniame režime. Jeigu išpirkos reikalaujantis virusas pabandys užšifruoti jūsų kompiuterį, RansomFree programa neleis jam to padaryti.

Be to, programa gali padėti net ir tuo atveju, jeigu virusas kažkokiu būdu pateks į kompiuterį. Ji gali atsekti įtartinas operacijas kietajame diske ir užblokuos failų ar viso disko šifravimą.

RansomFree – tai ne visavertė antivirusinė programa. Ji turi siaurą specializaciją ir gali būti naudojama tik kartu su pagrindine apsaugos priemone. Programa yra visiškai nemokama ir tinka kompiuteriams su Windows 7, 8, 10, Windows Server 2008 R2 ar 2012 R2 operacinėmis sistemomis.

Atsiųsti RansomFree

RansomFree – nemokama apsauga nuo išpirkos reikalaujančių virusų
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą