Kaip užblokuoti reklamą internete?

Reklama internete – tai būtinas blogis. Iš reklamos pajamų išlaikomi dauguma jūsų mėgstamų svetainių ir servisų. Būtent reklama leidžia jiems teikti savo paslaugas nemokamai. Tačiau internete jos tiek daug, kad ji tapo nepakenčiama. Be to, kai kurios svetainės naudoja tokius agresyvius reklamos pateikimo būdus, kad norisi jas iš karto uždaryti. Todėl pilnai suprantu tuos internautus, kurie ieško būdų užblokuoti reklamą. Apie tai, kaip blokuoti reklamą kompiuteriuose, telefonuose ir planšetėse šiandien jums ir papasakosiu.

Kaip užblokuoti reklamą Windows ir Mac OS kompiuteriuose?

Lengviausias ir patikimiausias būdas užblokuoti reklamą kompiuterio naršyklėje – AdBlock Plus plėtinys. Tai populiariausias reklamų blokavimo įrankis pasaulyje, leidžiantis atsikratyti reklamos visose populiariausiose naršyklėse: Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari, Microsoft Edge ir kitose.

Kaip užblokuoti reklamą Firefox naršyklėje?

Norint užblokuoti reklamą Firefox naršyklėje, jums reikės įdiegti vos vieną plėtinį – AdBlock Plus. Atsiųsti AdBlock Plus galite iš Mozilla plėtinių parduotuvės arba iš oficialios plėtinio svetainės.

Kaip užblokuoti reklamą Firefox naršyklėje?

Čia nėra daug nustatymų, jums tereikia pasirinkti vieną iš reklamų filtravimo lygių, tai yra nurodyti kokias reklamas reikia blokuoti.

Kaip užblokuoti reklamą Firefox naršyklėje?

Pasirinkite EasyList Lithuania + EasyList filtrą bei nuimkite varnelę nuo punkto Leisti neįkyrias reklamas.  Spauskite mygtuką Užverti.

Kaip užblokuoti reklamą Firefox naršyklėje?

Vėliau galėsite pridėti daugiau filtrų, tačiau ir vieno pakanka tam, kad užblokuoti 99% reklamų svetainėse.

Kaip užblokuoti reklamą Google Chrome naršyklėje?

Užblokuoti reklamą Google Chrome naršyklėje taip pat paprasta, kaip ir Firefox. Tam tereikia įdiegti tą patį AdBlock Plus plėtinį. Pereikite į plėtinio puslapį ir spauskite Įdiegti į Chrome. Kai plėtinys bus įdiegtas, paspauskite ant jo ženkliuko ir pasirinkite punktą Parinktys.

Kaip užblokuoti reklamą Google Chrome naršyklėje?

Įsitikinkite, kad įjungtas filtras EasyList Lithuania+EasyList bei nuimta varnelė nuo punkto Leisti neįkyrias reklamas.

Kaip užblokuoti reklamą Google Chrome naršyklėje?

Viskas! Šių paprastų žingsnių visiškai pakanka tam, kad užblokuoti didžiąją dalį reklamos Google Chrome naršyklėje.

Kaip užblokuoti reklamą Internet Explorer naršyklėje?

Viskas labai paprasta. Iš esmės reikia pakartoti tuos pačius veiksmus, kuriuos atlikome su Firefox ir Chrome naršyklėmis:

  1. Užeikite į AdBlock Plus svetainę;
  2. Spauskite mygtuką Įdiegti į Internet Explorer;
  3. Patikrinkite plėtinio nustatymus ir įsitikinkite, kad įjungtas EasyList Lithuania+EasyList filtras bei išjungtas punktas Leisti neįkyrias reklamas.

Tai viskas. Dabar reklamos bus užblokuotos ir Internet Explorer naršyklėje.

Identiškus žingsnius reikia atlikti norint užblokuoti reklamas Opera, Safari ar Microsoft Edge naršyklėse.

Kaip užblokuoti reklamą Android prietaisuose?

Dabar pakalbėsime apie tai, kaip blokuoti reklamas Android prietaisuose. Būdas, kurį jums papasakosiu, leidžia užblokuoti reklamą ne tik Android naršyklėse, bet ir programose bei žaidimuose.

Metodas veiks prietaisuose su Root teisėmis ir be jų. Pradžiai įsitikinkite, kad turite įdiegtą failų tvarkyklę, pavyzdžiui, Astro File Manager ar bet kokią kitą.

Reklamą blokuosime su AdBlock Plus programos pagalba. Norint įdiegti programą į Android prietaisą, jame turi būti leista diegti programas iš nežinomų šaltinių. Šią funkciją galima aktyvuoti prietaiso nustatymuose (Settings ⇒ Security ⇒ Allow Unknown Sources ⇒ Yes). Aktyvuoti šią funkciją reikia todėl, kad Google pašalino visas reklamų blokavimo programas iš Google Play parduotuvės.

AdBlock Plus įdiegimas į Android prietaisą

  1. Atidarykite naršyklę ir atsiųskite AdBlock Plus APK failą: reikia atsiųsti būtent AdBlock Plus programos APK failą (kaip parodyta nuotraukoje apačioje), o ne AdBlock Browser. Kaip užblokuoti reklamą Android prietaisuose?
  2. Atidarykite atsiųstą failą ir užinstaliuokite jį.
  3. Jeigu turite Root teises: atidarykite AdBlock Plus programą. Ji paprašys super vartotojo teisių. Suteikite jai šias teises. Viskas, reklama jūsų Android prietaise užblokuota.
  4. Jeigu neturite Root teisių, jums teks atlikti dar keletą žingsnių, nes turite rankiniu būdu pakeisti Proxy nustatymus. Kaip pakeisti Proxy nustatymus jūsų Android versijoje galite pažiūrėti šioje instrukcijoje. Pakeitus Proxy nustatymus AdBlock Plus pradės blokuoti reklamą jūsų Android prietaise.

Kaip užblokuoti reklamą iPhone ir iPad prietaisuose?

Apple įtraukė į iOS 9 galimybę naudotis reklamų blokavimo programomis, o tai reiškia, kad dabar galite naršyti internete be reklamos iš iPhone telefonų ir iPad planšečių.

Mano manymu, geriausios reklamų blokavimo programos yra Crystal ir AdBlock Plus. Jums tereikia įdiegti vieną iš jų į savo iOS prietaisą, o programa pridės plėtinį į Safari naršyklę. Tam, kad aktyvuoti plėtinį įeikite į Settings ⇒ Safari ⇒ Content Blockers ir aktyvuokite AdBlock Plus ar Crystal.

Kaip užblokuoti reklamą iPhone ir iPad prietaisuose?

Deja, šis būdas leidžia blokuoti reklamas tik Safari naršyklėje. Programose ir žaidimuose jūs ir toliau matysite reklamą.

2 komentarai

  1. Algirdas 27 gegužės, 2018
  2. Kestutis Rudzinskas 17 lapkričio, 2019

Rašyti komentarą