Rytiniai įpročiai, kurie gali sugadinti visą dieną

Rytiniai įpročiai, kurie gali sugadinti visą dieną

Dienos pradžioje labai svarbu pasirinkti tinkamą tempą. Deja, kai kurie žmonės sąmoningai daro dalykus, kurie trukdo jiems produktyviai praleisti dieną. Apie pačius populiariausius dalykus ir įpročius, kurie gali sugadinti visą dieną, aš dabar jums ir papasakosiu.

1. Jūsų pusryčiai yra per maži

Jūsų pusryčiai yra per maži

Daugelio pusryčiai apsiriboja puodeliu arbatos ir kiaušiniene ar sumuštiniu. Jie pamirštama, kad pusryčiai turi būti gausūs: mes neturime jausti alkio iki pietų bei gadinti apetitą nesveikais užkandžiais.

Pusryčius suvalgyk pats, pietus pasidalink su draugu, o vakarienę atiduok priešui.

Jeigu laikotės dietos, bet svajojate apie skanaus torto gabaliuką – iš ryto galite sau tai leisti, nes labai tikėtina, kad dienos metu sudeginsite rytines kalorijas.

2. Atsikėlus iš karto tikrinate elektroninį paštą

Atsikėlus jūs iš karto tikrinate elektroninį paštą

Tai vienas iš bjauriausių įpročių, kurio reikia kuo skubiau atsikratyti. Jeigu tik atsikėlus – skubate patikrinti elektroninį paštą, tai gali priversti jus jausti stresą visą likusią dieną. Jūs pastoviai pergyvenate, tikrinate paštą, bijant praleisti svarbų laišką, ir su laiku tai tampa manija.

Vietoj elektroninio pašto ir socialinių tinklų tikrinimo, pradėkite savo rytą nuo to, kas padės jums nusiraminti. Padarykite mankštą, išeikite į lauką pabėgioti arba išgerkite puodelį arbatos. Tai padidins jūsų produktyvumą ir visą dieną jausitės žymiai geriau.

3. Iš ryto žiūrite televizorių

Iš ryto žiūrite televizorių

Iš ryto jūs žiūrite televizorių ir pradedate gyventi ne savo, o kitų gyvenimą. Iš televizoriaus gausite negatyvo dozę, kurį lydės jus visą likusią dieną. Pagalvokite apie tai, kad diena turi vos 24 valandas. Vietoj to, kad kaip užhipnotizuotam žiūrėti televizorių, skirkite tą laiką miegui.

Jeigu jums svarbu žinoti kas vyksta pasaulyje, ieškokite šios informacijos internete. Ir nepamirškite, kad bet kokią informaciją reikia vertinti kritiškai: niekada nepasitikėkite tik vienu šaltiniu, nagrinėkite priešingas nuomones, lyginkite ir t.t.

4. Pasiduodate neigiamai nuotaikai

Jūs pasiduodate neigiamai nuotaikai

Pikta kaimynė, kurią netyčia sutikote iš ryto, vėl skundžiasi kad vakarais jūs garsiai klausotės muzikos. Kiti kaimynai nusprendė garsiai aiškintis santykių 5 valandą ryto. Kieme keikiasi kiemsargis. Didelės eilės parduotuvėje, o jums tereikia nusipirkti jogurtą. Perpildytas viešasis transportas, kur atrodo, kad visi žmonės nekenčia vienas kito…

Neleiskite sau tapti to dalimi ir nepasiduokite neigiamai nuotaikai. Būkite aukščiau šito negatyvo. Galvokite apie gerus dalykus, nepasiduokite provokacijoms ir jokia pikta kaimynė ar eilės parduotuvėse nesugadins jums dienos.

5. Renkatės skubėdami

Renkatės skubėdami

Jūs renkatės skubėdami, o grįžę namo vakare randate tokį vaizdą: nešvarūs indai, pusryčių liekanos ant stalo, po visą namą išmėtyti daiktai, šiukšlių maišas, kurį taip ir nespėjote išmesti iš ryto ir t.t.

Vargu ar toks vaizdas padės jums atsipalaiduoti ir gerai praleisti vakarą su draugais arba ramiai paskaityti įdomią knygą. Atsikelkite anksčiau ir renkitės neskubėdami. Taip jūs ne tik nieko nepamiršite, bet ir grįžus namo jausitės gerai.

6. Per daug miegate savaitgaliais

Per daug miegate savaitgaliais

Ir aš puikiai jus suprantu. Jeigu dirbate nuo 8:00 iki 17:00, tai greičiausiai kiekvieną dieną keliatės 6 valandą ryto. Ir visiškai suprantama, kad savaitgaliais leidžiate sau pagulėti lovoje ilgiau nei įprasta. Bet kas bus, jei atsikelsite 13 val. dienos. Greičiausiai jums pradės skaudėti galva ir bus jausmas, kad visa diena praėjo veltui.

Aišku, keltis 7 ryto savaitgaliais nereikia, bet pasistenkite padaryti tai 9-10 val. Jeigu esate didelis miegalius, galite pamiegoti porą valandų dienos metu. Tokiu būdu jausitės pailsėję ir jūsų diena nepraeis veltui.

7. Geriate kavą nevalgius

Geriate kavą nevalgius

Kava – daugelio žmonių mėgstamiausias rytinis gėrimas. Jie negali atsikelti neišgėrus puodelio kavos. Tik nepamirškite, kad kavos gėrimas nevalgius gali sukelti gastritą.

8. Prisimenate apie visas savo problemas

Prisimenate apie visas savo problemas

Apie tai, kad iki atlyginimo dar savaitė, o pinigų jau nėra. Apie tai, kad dvi dienas teks rašyti nekenčiamą mėnesinę ataskaitą. Ir taip toliau…

Nepradėkite savo dienos nuo tokių minčių. Nuo to, kad galvosite apie šiuos dalykus lengviau jums nebus. Pradėkite dieną nuo pozityvių minčių arba nuo mėgstamos muzikos, kuri gali pakelti jums nuotaiką.

Rašyti komentarą