Savaitės mobiliųjų programėlių apžvalga #3

Savaitės mobiliųjų programėlių apžvalga

Štai ir vėl šeštadienis, o tai reiškia, kad atėjo laikas mūsų tradicinei savaitės mobiliųjų programėlių ir žaidimų apžvalgai.

SleepBot

SleepBot

Ši programėlė apskaičiuos jūsų miego ciklus ir patars kada geriausiai eiti miegoti, kad iš ryto būtų lengviau atsikelti. Kad greičiau užmigtute, SleepBot įjungs nuostabius gamtos garsus, o iš ryto pateiks ataskaitą su grafikais apie jūsų miego ciklus. JAV ši programėlė pripažinta Nacionaliniu Sveikatos Institutu bei Nacionaline Mokslu Akademija.

Atsiųsti iš App Store

 

Ryanair

Ryanair

Liepos 14 d. pigių skrydžių bendrovė Ryanair pristatė savo oficialią aplikaciją, skirta Android ir iOS operacinėms sistemoms. Su jos pagalba galėsite ieškoti bei užsakinėti bilietus, registruotis į skrydžius, pasirinkti vietas lėktuve, pridėti bagažą bei užsakyti viešbutį ar automobilį.

Atsiųsti iš Google Play Atsiųsti iš App Store

 

Evolution: Battle for Utopia

Evolution: Battle for Utopia

2014 metų pradžioje šis žaidimas buvo išleistas iOS įrenginiams ir nuo to laiko buvo pripažintas geriausiu žaidimu net 135 šalių App Store reitinguose. Dabar šis žaidimas tapo prieinamas ir Android įrenginių savininkams.

Atsiųsti iš App Store

 

Civilization Revolution 2

Pirmas “Civilization” serijos žaidimas, išleistas specialiai mobiliesiems įrenginiams (deja, kol kas tik su iOS operacine sistema). Jums teks tapti šalies vadovu ir tvarkyti visus reikalus. Vienintelis žaidimo minusas – ji yra mokama.

Atsiųsti iš App Store

Savaitės mobiliųjų programėlių apžvalga #3
Įvertinkite straipsnį

Rašyti komentarą