Savaitės mobiliųjų programėlių apžvalga #5

Savaitės mobiliųjų programėlių apžvalga

Įdomių ir naudingų programėlių iOS, Android bei Windows Phone platformoms apžvalga. Šią savaitę rasi programėlę Pomodoro tehnikai, sužinosi kaip paversti savo telefoną racija bei gausite asmeninį trenerį. Taip pat tave laukia keli žaidimai, kad savaitgalis nebūtų labai nuobodus.

Pomotodo

Pomotodo

Neseniai rašiau apie Pomodoro techniką. Šiandien noriu pristatyti programėlę, kuri padeda ją taikyti. Pomotodo programėlėje yra laikmatis, darbų sąrašas ir pasiekimų grafikai.

Atsiųsti iš Google Play Atsiųsti iš App Store

 

Zello

Zello

Zello aplikacija leidžia paversti išmanųjį telefoną racija. Galėsi bendrauti su draugais ar nepažįstamais per visuomeninius kanalus. Viename čate vienu metu gali bendrauti iki 1000 žmonių.

Atsiųsti iš Google Play Atsiųsti iš App Store

 

Pump Up

Virtualus treneris, siūlantis individualią treniruočių programą priklausomai nuo to, kokią sportinę įrangą tu turi. Taip pat, vartotojai gali dalintis savo nuotraukomis prieš ir po treniruočių.

Atsiųsti iš Google Play Atsiųsti iš App Store

 

Another Cave Solved

Another Cove Solved – tai žaidimas, kuriame tau teks išnarplioti saldainių sąmokslą. Kažkodėl tavo mieste uždraudė pardavinėti saldainius ir tau teks aiškintis kame čia reikalas.

Atsiųsti iš App Store

Rašyti komentarą