Savaitės mobiliųjų programėlių apžvalga #5

Savaitės mobiliųjų programėlių apžvalga

Įdomių ir naudingų programėlių iOS, Android bei Windows Phone platformoms apžvalga. Šią savaitę rasi programėlę Pomodoro tehnikai, sužinosi kaip paversti savo telefoną racija bei gausite asmeninį trenerį. Taip pat tave laukia keli žaidimai, kad savaitgalis nebūtų labai nuobodus.

Pomotodo

Pomotodo

Neseniai rašiau apie Pomodoro techniką. Šiandien noriu pristatyti programėlę, kuri padeda ją taikyti. Pomotodo programėlėje yra laikmatis, darbų sąrašas ir pasiekimų grafikai.

AppStore

Zello

Zello

Zello aplikacija leidžia paversti išmanųjį telefoną racija. Galėsi bendrauti su draugais ar nepažįstamais per visuomeninius kanalus. Viename čate vienu metu gali bendrauti iki 1000 žmonių.

Google Play  |  AppStore

Pump Up

Virtualus treneris, siūlantis individualią treniruočių programą priklausomai nuo to, kokią sportinę įrangą tu turi. Taip pat, vartotojai gali dalintis savo nuotraukomis prieš ir po treniruočių.

AppStore

Another Cave Solved

Another Cove Solved – tai žaidimas, kuriame tau teks išnarplioti saldainių sąmokslą. Kažkodėl tavo mieste uždraudė pardavinėti saldainius ir tau teks aiškintis kame čia reikalas.

AppStore

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: