Triposo pasakys jums, kur nueit nepažįstamame mieste

Triposo pasakys jums, kur nueit nepažįstamame mieste

Triposo programėlė bus labai naudinga tuo atveju, jeigu jūs esate nepažįstamame mieste ir norite ką nors pažiūrėt, tačiau net nenutuokiate kas tai gali būti.

Ši programa yra nemokama ir skirta iOS bei Android prietaisams. Ji ne tik papasakos jums apie vietines lankytinas vietas, bet ir rekomenduos ką būtent geriau aplankyt, atsižvelgiant į laiką, orus ir kitas sąlygas.

Triposo programą sukūrė du buvusieji Google darbuotojai. Jos algoritmas veikia taip: programa skenuoja visus prieinamus tinklapius, apdoroja gautą informaciją ir išduoda prietaiso ekrane rekomenduojamą kelionės maršrutą.

Triposo veikia visame pasaulyje ir turi porą papildomų, bet labai įdomių funkcijų. Pavyzdžiui, galima iš anksto atsiųst informaciją apie miestą ar šalį ir nukeliavus tenai peržiūrėti ją net neturint Interneto ryšio. Programa turi informacijos daugiau nei apie 8000 vietovių visame pasaulyje. Taip pat, joje galima užvest kelionių žurnalą, kuriame žymėt visas vietas, kurias jūs aplankėte.

Kita naudinga funkcija – žymės. Jais galima žymėti vietas, kuriose jūs dar nebuvote, tačiau norite aplankyti. Tokiu būdu galima žymėt ir vietas, kurių net nėra programoje. Tačiau įdomiausia Triposo funkcija, mano manymu, yra rekomendacijos. Programa patars jums kur nueit, atsižvelgiant į orus ir laiką. Pavyzdžiui, jeigu lys lietus, Triposo rekomenduos jums artimiausius muziejus, restoranus ir kavines. Programoje surinkti patys populiariausi ir įdomiausi turistiniai maršrutai.
Triposo Android
Triposo iOS

Triposo pasakys jums, kur nueit nepažįstamame mieste
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą