Yoga Monkey – nemokami jogos kursai pradedantiesiems

Yoga Monkey - nemokami jogos kursai pradedantiesiems ir ne tik

Jeigu nusprendėte išbandyti jogą, bet nežinote nuo ko pradėti – tai pradėkite nuo Yoga Monkey programos įdegimo jūsų telefone arba planšetėje. Su jos pagalba galėsite ne tik pažiūrėti kaip atlikti tam tikrus jogos pratimus. Tai visaverčiai ir visiškai nemokami jogos kursai.

Joga yra tokia įvairiapusė, kad kiekvienas žmogus gali rasti joje kažką įdomaus sau. Vieniems patinka dvasinis jogos komponentas, leidžiantis pagerinti žmogaus psichologinę būklę, atrasti ramybę bei sąmoningumą. Kitiems – tai tik kvėpavimo ir fiziniai pratimai, kurie padidina kūno lankstumą, stiprina raiščius ir pagerina bendrą sveikatos būklę.

Nesvarbu kokius tikslus sau keliate, Yoga Monkey programėlė būtinai jums padės. Ji paprastoje formoje supažindins jus su pagrindinėmis jogos pozomis ir programomis.

Yoga Monkey - nemokami jogos kursai pradedantiesiems ir ne tik

Pagrindinis Yoga Monkey langas turi 3 skirtukus. Pirmame iš jų yra pratimų kompleksai, kiekvienas iš kurių turi savo tikslą: kovoti su antsvoriu, kovoti su nemiga, gerinti nuotaiką ir t.t.

Iš pradžių programoje bus tik pora pratimų kompleksų, o visus kitus reikia papildomai atsiųsti iš Google Play. Ten jų yra labai daug ir visi jie nemokami.

Antrame skirtuke yra pilnas jogos kursas – nuo pradedančiojo iki meistro. Kiekvieną dieną jūsų lauks nauji pratimai bei užduotys, tačiau sekanti užduotis nebus atidaryta, kol neužbaigsite dabartinės. Savo progresą galėsite sekti trečiame skirtuke, kuriame rasite kalendorių su užrašais apie atliktas treniruotes.

Yoga Monkey – tai viena iš nedaugelio programų, siūlančių visaverčius jogos kursus visiškai nemokamai. Jeigu norite pradėti užsiiminėti joga, būtinai išbandykite šią programą.

Google Play   |   App Store

Yoga Monkey – nemokami jogos kursai pradedantiesiems
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą