Laiko persukimas – kada suksime laikrodžius 2023 metais?

Laikrodžio persukimas - kada bus sukamas laikas 2023 metais?

Kaip ir kiekvienais metais, 2023 metais laiko persukimas bus daromas du kartus – pavasarį ir rudenį. Žemiau rasite informaciją, kada bus sukamas laikas ir į kokią pusę.

Laiko persukimas 2023 metų pavasarį

Laiko persukimas pavasarį
Laiko persukimas pavasarį

Pavasarį laiko persukimas vyksta paskutinį kovo savaitgalį – naktį iš šeštadienio į sekmadienį. 2023 metais tai darysime kovo 26 dieną. 3:00 val. nakties reikės persukti laiką viena valanda į priekį.

Laiko sukimas 2023 metų rudenį

Laiko sukimas rudenį
Laiko sukimas rudenį

Rudenį laiko sukimas vyksta paskutinį spalio savaitgalį – irgi naktį iš šeštadienio į sekmadienį. 2023 metais laiką suksime spalio 29 dieną. 4:00 val. nakties persuksime laiką viena valanda atgal.

Kodėl sukame laiką?

Laikrodžio sukimas į vasaros ir žiemos laiką daugelyje šalių naudojamas siekiant geriau išnaudoti dienos šviesą ir taupyti elektros energiją, taip pat dėl ​​kitų priežasčių, pavyzdžiui, norint sinchronizuoti laiką su kitomis šalimis arba teritorijomis.

Laiko sukimo kritikai kalba apie neigiamą jo poveikį žmonių sveikatai ir atkreipia dėmesį, kad ekonominė laiko sukimo nauda neįrodyta.

Įvertinimai
( 8 įvertinimų, vidutiniškai 2.635 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: