Geriausios nemokamos antivirusinės programos 2017 metais

Geriausios nemokamos antivirusinės programos 2017 metais

Kasdien pasirodo vis naujų pranešimų apie tai, kad hakeriai nulaužė kokį nors servisą, užkrėtė pavojingu virusu milijonus kompiuterių ir išmaniųjų telefonų arba pavogė vartotojų duomenis. Labai dažnai tai nutinka todėl, kad vartotojai nesilaiko elementarių saugumo taisyklių: neturi antivirusinės programos, lankosi nepatikimose svetainėse arba atidaro laiškus nuo nepažįstamų žmonių ir įmonių.

Paprasčiausias būdas apsaugoti savo kompiuterį ar išmanųjį telefoną nuo virusų – įdiegti nemokamą antivirusinę programą. Šiame straipsnyje papasakosiu apie 2017 metų geriausias nemokamas antivirusines programas Windows ir Mac kompiuteriams, Android telefonams ir planšetėms bei iPhone ir iPad prietaisams.

Geriausios nemokamos antivieusinės programos Windows ir Mac kompiuteriams

Visos antivirusinės programos žemiau pateiktame sąraše yra visiškai nemokamos ir turi versijas, skirtas kaip Windows, taip ir Mac kompiuteriams.

Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus

Avira – tai greita, patogi ir efektyvi antivirusinė jūsų kompiuteriui. Nors įvairūs testai rodo, kad Avira apsauga yra šiek tiek silpnesnė negu, pavyzdžiui, AVG, tačiau Avira yra žymiai švaresnė ir mažiau apkrauna sistemą, todėl puikiai tiks ne labai galingiems kompiuteriams. Avira turi versijas, skirtas Windows ir Mac kompiuteriams.

Atsiųsti Avira Free Antivirus

AVG AntiVirus Free

AVG AntiVirus Free

Gera antivirusinė su švariu interfeisu, puikiai tinka visų šeimos narių kompiuteriams apsaugoti. Vienintelis programos minusas – AVG Zen apvalkalas, kuris skatina vartotojus įdiegti visas AVG programas į visus turimus kompiuterius. Kaip ir Avira, AVG turi kaip Windows, taip ir Mac versijas.

Atsiųsti AVG AntiVirus Free

Sophos Home

Sophos Home

Sophos Home daro šiek tiek daugiau negu įprastos nemokamos antivirusinės programos. Ji apsaugo kompiuterius nuo virusų, duomenų bei slaptažodžių vagysčių bei turi tėvų kontrolės funkciją.

Atsiųsti Sophos Home

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus

Nemokama Avast antivirusinė programa puikiai atlieka savo pagrindinę funkciją – aptinka bei apsaugo nuo virusų. Taip pat, joje įdiegtos slaptažodžių saugojimo funkcija, antišnipinėjimo funkcija.

Atsiųsti Avast Free Antivirus

Bitdefender Antivirus Free Edition

Bitdefender Antivirus Free Edition

Bitdefender antivirusinė pasižymi greitu virusų naikinimu bei švariu ir suprantamu interfeisu.

Atsiųsti Bitdefender Antivirus Free Edition

Geriausios nemokamos antivirusinės programos Android telefonams ir planšetėms

Avast Mobile Security

Avast – puikiai žinomas vardas antivirusinių programų rinkoje. Avast antivirusinė Android prietaisams buvo atsiųsta daugiau nei 100 mln. kartų ir turi 4,5 balų įvertinimą Google Play parduotuvėje. Tarp funkcijų yra įrenginio skenavimas, programų skenavimas ir realaus laiko apsaugą. Avast gana dažnai atnaujina virusų bazę. Taip pat programoje yra apsauga nuo vagysčių ir galimybė nuotoliniu būdu užrakinti prietaisą, jei jį pamesite. Tarp minusų – programa yra pakankamai „sunki”.

Google Play

AVG AntiVirus Security

AVG Antivirus Free

AVG – dar vienas puikiai žinomas vardas antivirusinių programų pasaulyje. AVG AntiVirus Security buvo atsiųsta daugiau kaip 100 mln. kartų ir turi 4,4 balų reitingą Google Play. AVG yra šiek tiek lengvesnis palyginus su kitomis garsiomis antivirusinėmis ir suteikia realaus laiko apsaugą, įrenginio skenavimą bei nuolat atnaujinamą virusų duomenų bazę.

Google Play

Bitdefender Antivirus Free

BitDefender Antivirus Free yra lengviausia Android antivirusinė programa mūsų sąraše. Ji turi tik dvi funkcijas: prietaiso skenavimas ir valymas bei realaus laiko apsauga. Realaus laiko apsaugos funkcija skenuoja įdiegtas programas. Taip pat, programa prižiūri kitų aplikacijų veiklą.

Google Play

Geriausios nemokamos antivirusinės programos iPhone bei iPad prietaisams

Lookout Mobile Security

Lookout Mobile Security

Lookout Mobile Security – viena iš geriausių antivirusinių programų iPhone ir iPad prietaisams. Ji ne tik užtikrina jūsų prietaiso apsaugą, bet ir labai pravers jo praradimo atveju. Programa leidžia sekti pamestą ar pavogtą įrenginį ir greitai nustatyti jo būvimo vietą, jei jis prijungtas prie interneto. Lookout Mobile Security užtikrina aukštą saugumą, kai esate prisijungę prie Wi-Fi ir naršote internete. Dar viena svarbi funkcija – galite lengvai padaryti iPhone ar iPad atsarginę kopiją, kai to reikia.

App Store

McAfee Mobile Security

McAfee Mobile Security

McAfee Mobile Security padės apsaugoti jūsų iPhone nuo įvairių grėsmių. Naršymas internete – ne vienintelis būdas nukentėti nuo piktadarių. Konfidenciali informacija gali būti pavogta įvairiais būdais, o McAfee suteikia papildomą saugumo skydą jūsų iPhone ar iPad įrenginiui. Viena iš įdomesnių McAfee Mobile Security funkcijų – SecureSnap, kuri leidžia išsaugoti visas savo nuotraukas į saugią talpyklą.

App Store

Norton Mobile Security

Norton Mobile Security

Norton Mobile Security yra laikoma geriausia antivirusine iPhone ir iPad prietaisams. Programa stebi jūsų veiklas internete, tokias kaip naršymą, apsipirkimą, pranešimų rašymą ir kitas. Ji apsaugo jūsų įrenginį ir praneša, jei pastebi kažką įtartino. Be to, Norton antivirusinė padės jums padaryti atsargines duomenų kopijas bei leidžia lengvai atsekti prarastą telefoną.

App Store

F-Secure Safe

F-Secure Safe

F-Secure Safe antivirusinė – tai „must have” programa jūsų iPhone telefone ar iPad planšetėje. Mes daug laiko praleidžiame naršant internete ir norime likti saugus tuo momentu. F-Secure Safe užtikrina tą saugumą. Antivirusinė įspės apie nepatikimas svetaines, turi tėvų kontrolės funkciją ir, be abejo, visas kitas antivirusinėms programoms privalomas funkcijas.

App Store

Įvertinimai
( 1 įvertinimas, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Comments: 1
  1. Svečio paveiksliukas
    Antivirusine programa

    Straipsnyje išvardintos vienos iš pagrindinių antivirusinių. Tačiau iš patirties galiu pasakyti jog dauguma jų nemokamų yra tik 1 mėnesį, norint naudotis toliau, reikia pirkti licenciją. Todėl ilgainiui aš tiesiog pradėjau pirkti mokamą antivirusinę programą, kad nereikėtų vargti su trial versijomis.

Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: