Geriausios Android programos 2024 metais

36 geriausios Android programos 2024 metais

Čia surinktos geriausios Android programos, kurias verta turėti savo telefone arba planšetėje 2024 metais.

Geriausios naudingos Android programos

Šios programos padės išspręsti beveik bet kokią užduotį su jūsų išmaniuoju telefonu. Pavyzdžiui, praneš apie artėjančią pūgą, įspės apie policijos pastatytą trikojį, padės sutaupyti apsiperkant.

Google Lens

Google Lens
Google Lens

Su šia programa galite skenuoti aplinką, atpažinti objektus, kopijuoti tekstą arba ieškoti produktus. Iš tikrųjų tai jūsų „virtualios akys” su dirbtiniu intelektu. Naudodamiesi Google Lens galite rasti internete viską, kas patenka į jūsų telefono kamerą. Pavyzdžiui, galite nustatyti katės veislę arba drabužių prekės ženklą, išversti tekstą į jums suprantamą kalbą ir panašiai.

AccuWeather

Tiksli orų prognozė šiandienai, rytojui arba kitai savaitei. Orus galite sekti žemėlapiuose, taip pat pritaikyti duomenų rodymą, pasirinkus tik jums svarbią informaciją. Patogu, kad AccuWeather gali siųsti pranešimus apie staigius oro sąlygų pokyčius.

Waze

Waze
Waze

Paprastas ir patogus navigatorius su papildomomis funkcijomis. Pavyzdžiui, čia galima dalytis informacija su kitais vartotojais: pranešti apie duobę, kelio remonto darbus arba stovintį trikojį. Waze žemėlapiai yra gana tikslūs, su patogiu įgarsinimu.

Yummly

Yummly
Yummly

Yummly – tai universalus valgiaraščio planuotojas: galite kurti receptus pagal tai, ką turite šaldytuve, ir sudaryti pirkinių sąrašus. Programa atsižvelgia į jūsų įpročius ir alergijas, padeda paįvairinti mitybą ir išvengti nereikalingų pirkinių.

Google Keep

Google Keep
Google Keep

Google Keep – tai užrašų ir sąrašų vedimo programa. Joje galima greitai užsirašyti idėjas ir planus, taip pat nustatyti priminimus. Google Keep palaiko balso užrašus, kurie automatiškai konvertuojami į tekstą, taip pat leidžia fotografuoti dokumentus ir atpažinti jų turinį.

Brainly

Brainly programoje galima užduoti klausimą apie mokyklos namų darbus ir gauti išsamų atsakymą. Tai interaktyvi platforma, todėl ji padės išspręsti net nestandartines užduotis. Be to, Brainly galite naudoti norėdami atnaujinti žinias apie mokyklos programą, pavyzdžiui, kai ruošiate namų darbus su vaikais, prieš egzaminus arba einant į pokalbį dėl darbo.

QR & Barcode Scanner

QR & Barcode Scanner
QR & Barcode Scanner

Programa ne tik nuskaitys QR kodo duomenis, bet ir parodys informaciją apie prekę. Daugelyje atveju iš karto galėsite pamatyti kainas ir atsiliepimus. Naudinga, jei perkate naują prekę parduotuvėje ir norite būti tikri dėl savo pasirinkimo.

Pocket

Pocket
Pocket

Radote įdomų straipsnį, bet neturite laiko skaitymui? Išsaugokite jį Pocket programoje ir perskaitykite vėliau. Pocket gali įgarsinti Išsaugotus straipsnius, kad galėtumėte jų klausytis, pavyzdžiui, vairuodami ar sportuodami.

Monefy

Patogus biudžeto planuotojas. Ši programa turi paprastą sąsają ir patogią statistiką, kuri padės greitai suprasti, kur ir kam išleidžiami jūsų pinigai.

Todoist

Todoist
Todoist

Patogi programa, skirta darbų sąrašams, užduotims ir priminimams sudaryti. Galite įdiegti Todoist visai šeimai ar komandai ir kurti užduotis vieni kitiems, kad nieko nepraleistumėte. Arba galite naudoti ją vieni ir jūsų produktyvumas tikrai padidės.

Microsoft Lens

Microsoft Lens
Microsoft Lens

Jei nemėgstate namuose kaupti popierių ir dokumentų, jums pravers Microsoft Lens. Ši programa naudoja išmaniojo telefono kamerą vaizdams skaitmeninti. Ji gali atpažinti tekstą, konvertuoti nuotraukas į lenteles ir dokumentus, kurti PDF failus ir panašiai.

Find My Device

Find My Device
Find My Device

Jei turite kelis Android įrenginius ir vieną iš jų pametėte, ši programa padės jį rasti. Ji gali rodyti jūsų įrenginius žemėlapyje, taip pat nuotoliniu būdu juos užrakinti ir įjungti sireną – tai naudinga, jei įrenginys buvo pavogtas.

Feedly

Dauguma žmonių naujienas gauna iš socialinių tinklų arba naršydami naujienų portaluose. Tačiau daug praktiškiau visus dominančius šaltinius sujungti į Feedly. Naudodamiesi Feedly galite gauti naujus straipsnius iš bet kurios svetainės, išsaugoti įdomius straipsnius ateičiai, bendrinti juos su draugais ir siųsti į kitas programas.

Geriausios socialinės Android programos

Ieškoti įdomių žmonių ir bendrauti su bendraminčiais galima ne tik Facebook’e.

TikTok

TikTok
TikTok

Pasaulį užkariavo trumpi vaizdo įrašai iš TikTok: video su juokingais įgarsinimais, šokančiomis katėmis ir šunimis, pasidaryk pats pamokos, naujų patiekalų receptai ir taip toliau.

Twitch

Twitch programėlėje rasite ne tik žaidėjų transliacijas internetu. Čia taip pat yra muzikos, mezgimo, augalų priežiūros ir tiesiog kasdienio gyvenimo kanalų.

Pure

Pure – tai pažinčių programa. Pagrindinis jos skirtumas nuo kitų panašių programų – anonimiškumas. Registracijai reikia tik elektroninio pašto, visi pokalbiai šifruojami ir automatiškai ištrinami po 24 valandų.

Snapchat

Snapchat
Snapchat

Ši pokalbių programa tapo populiari dėl juokingų kaukių ir neįprastų efektų. Tačiau čia galima ne tik bendrauti ir dalytis įdomybėmis, bet ir žaisti internetinius žaidimus, matyti žemėlapyje, kur šiuo metu yra jūsų draugai ir kaip jiems sekasi, taip pat peržiūrėti netoliese nufilmuotas istorijas.

Geriausios Android programos pramogoms

Toliau rasite geriausias Android programas pramogoms, juk išmanieji telefonai skirti ne tik bendravimui.

GeForce Now

Tai platforma, leidžianti žaisti kompiuterinius žaidimus išmaniajame telefone, net jei jie tam nepritaikyti. Visi duomenys apdorojami debesyje, o jūs gaunate paruoštą vaizdo transliaciją. Viskas, ko reikia – tai greitas ir stabilus interneto ryšys.

TV Time

TV Time
TV Time

Filmų ir serialų sekimo programa. Ji parenka variantus pagal jūsų žiūrėjimo istoriją ir stebi naujų serijų atsiradimą. Čia taip pat galite palikti atsiliepimus apie filmus bei serialus ir padėti kitiems vartotojams nuspręsti, ką žiūrėti.

Shazam

Shazam
Shazam

Ši programa naudoja dirbtinį intelektą ir savo biblioteką, kad atpažintų bet kokią melodiją.

FBReader

FBReader
FBReader

Populiari elektroninių knygų skaityklė. Joje galite reguliuoti ekrano ryškumą, įjungti puslapių atsivertimo animaciją. Ji palaiko FB2, EPUB, Kindle, RTF, HTML, TXT formatus ir gali atverti failus iš ZIP, GZIP ir TAR archyvų.

VLC

VLC
VLC

Vienas geriausių medijos grotuvų, palaikantis daugybę formatų. Jame galima atkurti failus iš prietaiso arba prisijungti prie internetinių katalogų.

OneFootball

OneFootball
OneFootball

Puiki programėlė futbolo fanams. Joje rasite rungtynių rezultatus, naujienas, informaciją apie perėjimus, įvairią statistiką, geriausių momentų vaizdo įrašus ir daug kitos naudingos informacijos.

Geriausios Android programos darbui su foto ir video

Šios programos padės kurti gražias nuotraukas ir filmukus bei gauti šimtus „like” paspaudimų.

InShot

Vaizdo įrašų, muzikos ir nuotraukų redaktorius aktyviems socialinių tinklų vartotojams. Jame patogu reguliuoti atskirų video dalių greitį, pridėti muziką ir įgarsinimą, kurti video memus su juokingais efektais.

Glitch Video Effects

Glitch Video Effects
Glitch Video Effects

Tai labai naudingų funkcijų turintis redaktorius, kuris padės greitai sukurti virusinį vaizdo klipą ir tapti socialinių tinklų žvaigžde. Įdomūs efektai, neoninis apšvietimas, nuotraukų ir vaizdo įrašų sujungimas, originalūs fonai ir retro filtrai – visa tai gali praversti.

KineMaster

Vienas populiariausių vaizdo įrašų redaktorių Android įrenginiams. Šioje programoje kūrėjams pavyko realizuoti labai plačias galimybes. Taip pat yra daug juokingų lipdukų, šriftų ir perėjimų tarp vaizdo įrašų dalių.

Magisto

Magisto
Magisto

Patogi programa, skirta vaizdo įrašų apdorojimui ir skaidrių su muzika kūrimui. Galite greitai redaguoti vaizdo įrašus, pridėti įvairius efektus, antraštes ir lipdukus.

PicsArt

PicsArt
PicsArt

Patogus nuotraukų ir vaizdo įrašų redaktorius. Kūrėjų teigimu, jį yra įsidiegę daugiau nei 1 milijardas vartotojų. Programa džiugina paprasta sąsaja, plačiu nemokamų įrankių ir efektų pasirinkimu. Su ja galima kurti nuotraukų koliažus, pašalinti foną ir t.t.

Snapseed

Snapseed
Snapseed

Populiarus nuotraukų redaktorius, turintis visus įrankius, kurių reikia norint greitai ir kokybiškai pakoreguoti nuotraukas. Programa puikiai pritaikyta dirbti mažuose išmaniųjų telefonų ekranuose.

Framelapse

Viena geriausių programų, skirtų time-lapse vaizdo įrašams filmuoti. Paprastoje sąsajoje galite nustatyti visus reikiamus parametrus, palikti telefoną ant stovo ir gauti paruoštą vaizdo klipą.

Android programos geresnei sveikatai

Šios programėlės sveikam gyvenimo būdui padės rūpintis savo kūnu ir emocine būsena.

Adidas Running

Viena patogiausių programų bėgimo entuziastams. Net jei nesitreniruojate profesionaliai, o tiesiog mėgstate tyrinėti naujus kelius ir aktyviai leisti laiką. Programa sinchronizuojasi su išmaniaisiais laikrodžiais ir apyrankėmis, sudaro maršrutus žemėlapiuose ir leidžia jais dalytis socialiniuose tinkluose.

Lifesum

Lifesum
Lifesum

Maisto dienoraštis, kuriame galima skaičiuoti kalorijas, žiūrėti receptus ir gauti asmenines rekomendacijas dėl svorio metimo. Programoje galima sudaryti mitybos planus ir įtraukti reikiamus produktus į pirkinių sąrašą.

Sleep Cycle

Sleep Cycle
Sleep Cycle

Paprastai miegame trečdalį savo gyvenimo, o nuo to, kaip gerai pailsime, priklauso, kaip gerai jaučiamės, kokie energingi esame ir kokių rezultatų galime pasiekti. Ši miego stebėjimo programa padeda įvertinti ir pagerinti poilsio kokybę. Taip pat jį gali automatiškai įrašinėti įvairius garsus per miegą: pokalbius, knarkimą ir t.t.

Daylio

Daylio
Daylio

Tai emocinės būklės stebėjimo programa – trumpas dienoraštis, į kurį nereikės įrašyti nė žodžio. Tiesiog pažymėkite, kaip šiandien jautėtės, ką veikėte, kokias emocijas jautėte, ir netrukus suprasite, kaip keičiasi jūsų jausmai ir nuo ko jie priklauso.

Calm

Calm
Calm

Viena populiariausių programų, mokančių medituoti. Išbandykite ją ir aplinkiniai nustos jus erzinti.

Seven

Seven
Seven

Dinamiškos 7 minučių trukmės treniruotės namuose padės palaikyti gerą fizinę formą ir energiją net tiems, kurie nemėgsta sportuoti. Daugumai treniruočių nereikės jokios specialios įrangos: treniruoklių, svarmenų ir panašiai. Galite pasirinkti intensyvumą ir atlikti pratimus pagal aiškias, suprantamas instrukcijas.

Įvertinimai
( 2 įvertinimai, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: