Kaip atrakinti pakabinamą spyną?

Kaip atrakinti pakabinamą spyną?

Neseniai rodžiau jums, kaip galima atrakinti spyną su segtuku. Šiandien noriu parodyti 3 būdus atrakinti pakabinamą spyną be rakto.

Pakabinamos spynos atsirado dar prieš porą tūkstančių metų ir iki šiol yra aktyviai naudojamos. Jas galima pamatyti ant garažo, rūsio ar sandėlio durų, ant vartų ir t.t. Šiame straipsnyje parodysiu 3 būdus atrakinti pakabinamą spyną be rakto tam atvejui, jeigu jį pamesite.

Kaip atrakinti pakabinamą spyną su skardinės pagalba?

Jums bus reikalinga skardinė iš po alaus arba iš po kolos. Iš jos nesunkiai išpjausite ir suformuosite savotišką visraktį, kaip tai yra parodyta vaizdo įraše.

Kaip atrakinti pakabinamą spyną su segtuku?

Tai klasikinis būdas atrakinti kabančią spyną. Turbūt ne kartą matėte filmuose, kaip nusikaltėlis ištraukia segtuką ir kažką ilgai daro su spyna. Vaizdo įraše galite pamatyti, kaip tai daroma iš tikrųjų.

Kaip atrakinti kabančią spyną su peiliu?

Šiame vaizdo įraše pamatysite paprastą būdą atrakinti nedidelę pakabinamą spyną su peilio pagalba. Šis metodas suveikia ne visada, tačiau verta jį išbandyti prieš imantis sunkesniu metodu.

Įvertinimai
( 1 įvertinimas, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: