Kaip atsiųsti muziką iš YouTube į kompiuterį ar telefoną?

Kaip atsiųsti muziką iš YouTube į kompiuterį ar telefoną?

Šiandien parodysiu jums 17 būdų, kaip nemokamai atsiųsti muziką iš YouTube į savo kompiuterį ar telefoną.

Siunčiame muziką iš YouTube su online servisų pagalba

Converto

Converto servisas
Siunčiame muziką iš YouTube su Converto servisu

Tam, kad atsiųsti muziką iš YouTube, jums reikės nukopijuoti vaizdo įrašo adresą ir paspausti mygtuką „Convert”. Išplėstinėse nustatymuose galima apkirpti kūrinį arba pakeisti jo pavadinimą.

Pereiti

y2mate

y2mate konverteris
y2mate konverteris

Šis servisas leidžia siųstis muziką iš YouTube video dviem būdais. Jūs galite nukopijuoti vaizdo įrašo adresą, įrašyti jį į langelį y2mate svetainėje ir išsaugoti audio failą. Taip pat šis servisas leidžia atsiųsti video iš YouTube.

Antras būdas dar lengvesnis, nes jums net nereikės palikti YouTube svetainės. Tiesiog įrašykite pp simbolius į vaizdo įrašo adresą iškart po žodžio youtube. Adresas atsiuntimui turi atrodyti taip: www.youtubepp.com/watch…

Pereiti

Kaip atsiųsti muziką iš YouTube su naršyklės įskiepių pagalba?

YouTube Video Downloader

YouTube Video Downloader
Atsiunčiame video ir audio iš YouTube.com su YouTube Video Downloader

YouTube Video Downloader prideda į YouTube mygtuką, kuris leidžia išsaugoti muziką ar video vienu paspaudimu. Šis įskiepis neprieinamas oficialiuose naršyklių kataloguose, o atsiųsti jį galima iš oficialios svetainės.

Pereiti

YouTube Downloader

YouTube Downloader įskiepis
YouTube Downloader įskiepis

Paprastas ir patogus įskiepis, kuris automatiškai atidaro muzikos atsiuntimo puslapį po ikonėlės paspaudimo. Jame nėra daug nustatymų, tačiau įskiepis leidžia pasirinkti atsiunčiamo MP3 audio failo kokybę.

Opera

Programos muzikos atsiuntimui iš YouTube į kompiuterį

MediaHuman YouTube to MP3

MediaHuman YouTube to MP3 programa
MediaHuman YouTube to MP3 programa

Ši programa turi daugybę nustatymų ir leidžia atsiųsti muziką net iš YouTube grojaraščių. Yra versijos Windows, macOS ir Linux operacinėms sistemoms.

Pereiti

4K YouTube to MP3

Programa 4K YouTube to MP3
Programa 4K YouTube to MP3

Ši programa žymiai paprastesnė. Įdiegimo metu turėsite pasirinkti nustatymus – formatą ir kokybę. Vėliau šių nustatymų keisti nebegalėsite. Nukopijavus YouTube filmuko adresą programa automatiškai pradės jo atsiuntimą į kompiuterį. 4K YouTube to MP3 programa veikia su Windows, macOS ir Linux operacinėmis sistemomis.

Pereiti

ClipGrab

ClipGrab programa
ClipGrab programa

Su ClipGrab programa galima ne tik nemokamai atsiųsti muziką iš YouTube, bet ir ieškoti ją. Programa tinka Windows, macOS bei Linux operacinėms sistemoms.

Pereiti

Kaip atsiųsti muziką iš YouTube į Android telefoną

Kaip atsiųsti muziką iš YouTube į Android telefoną
Kaip atsiųsti muziką iš YouTube į Android telefoną

Google draudžia išsaugoti muziką ir video iš YouTube, todėl Google Play kataloge jūs nerasite programėlių su tokiomis funkcijomis.

Visgi tokios programėlės egzistuoja, tačiau jas galima atsiųsti tik iš jų kūrėjų svetainių. Tam, kad apsisaugoti nuo virusų, imkite programėles tik iš oficialių svetainių. Lifehacks.lt atrinko jums 3 populiariausias ir patikimas:

  1. Snaptube;
  2. VidMate;
  3. YMusic.

Visos šios programėlės veikia vienodu principu. Jums reikia nukopijuoti nuorodą į filmuką YouTube svetainėje, išsirinkti norimą audio formatą ir įrašo kokybę. Muzika bus išsaugota į telefono atmintį arba į programėlės galeriją.

Įvertinimai
( 1 įvertinimas, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: