3 būdai gauti Microsoft Office nemokamai

3 būdai gauti Microsoft Office nemokamai

Šiuo metu Microsoft Office programų paketas asmeniniam naudojimui kainuoja 7 eurus per mėnesį. Tačiau yra keli būdai gauti Microsoft Office nemokamai ir visiškai legaliai. Šie variantai nėra tobuli, tačiau jų gali pakakti.

Pasinaudokite Microsoft Office nemokamai internetu

Nemokamas Microsoft Office internetu
Nemokamas Microsoft Office internetu

Kompiuterio naršyklėje galima naudotis populiariausiomis Microsoft Office paslaugomis be jokių prenumeratų ar mokesčių. Šiam tikslui yra pritaikytos Word, Excel, PowerPoint ir kitos programos.

Jos visiškai palaiko įprastą dokumentų formatavimą ir apima pagrindinius įrankius, nors ir su tam tikromis išimtimis. Pavyzdžiui, Word Online neturi WordArt skydelio, lygčių ir diagramų, o Excel Online negali dirbti su vartotojo makrokomandomis.

Vis dėlto internetinė versija puikiai tinka Microsoft Office failams atidaryti, peržiūrėti ir redaguoti. Reikalinga tik Microsoft paskyra.

Naudokite Microsoft Office mobiliąsias programėles

Be internetinių versijų, galite nemokamai naudotis mobiliosiomis Office programų versijomis. Išmaniuosiuose telefonuose su dideliais ekranais galima patogiai žiūrėti ir redaguoti dokumentus, o planšetiniuose kompiuteriuose – rašyti tekstus ir dirbti su didelėmis lentelėmis.

Microsoft Office yra nemokamas visiems Android ir iOS įrenginiams, išskyrus iPad Pro. Jų savininkams reikės Office 365 prenumeratos, kad galėtų redaguoti Word, Excel ir PowerPoint failus.

Išbandykite Office 365 bandomąją versiją

Išbandyti Microsoft Office nemokamai
Išbandyti Microsoft Office nemokamai

Microsoft 365 Family paslaugų paketas kainuoja 99 eurus per metus. Prieš įsigydami prenumeratą, mėnesį galite ją gauti nemokamai. Gavę nemokamą bandomąją versiją turėsite prieigą prie premium funkcijų, didesnės debesų saugyklos ir išplėstinės duomenų bei įrenginių apsaugos.

Įvertinimai
( 2 įvertinimai, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: