Kaip pašalinti įbrėžimus nuo batų?

Kaip pašalinti įbrėžimus nuo batų?

Neskubėkite išmesti mėgstamus batus tik dėl to, kad ant jų atsirado pora įbrėžimų. Lifehacks.lt papasakos, kaip pašalinti įbrėžimus nuo batų ir pratęsti jų gyvenimą.

Dantų pasta

Dantų pasta ne tik apsaugo jūsų dantis nuo ėduonies, bet ir gali atnaujinti jūsų batus. Patepkite probleminę vietą su dantų pasta ir patrinkite. Po to nuvalykite batus drėgnu skuduru ir išdžiovinkite.

Taip pat skaitykite: Kaip teisingai skalbti sportbačius bei juos džiovinti

Valgomoji soda

Jeigu dantų pasta nepadėjo, pereikite prie antro varianto. Sumaišykite du šaukštus valgomosios sodos su 100 mililitrų šilto vandenio. Su skuduru sutepkite įbrėžimus gautu mišiniu ir šiek tiek palaukite. Jeigu nepastebėjote jokio efekto — pakartokite dar kartą. Po to išvalykite ir išdžiovinkite batus.

Taip pat skaitykite: Dėmių valymas iš drabužių, avalynės, kilimo ir baldų

Indų plovimo priemonės

Pašalinti įbrėžimus nuo batų jums gali padėti ir indų plovimo priemonės. Sumaišykite šaukštą kokios nors priemonės su litru šilto vandenio taip, kad atsirastų putos. Išplaukite batus gautu mišiniu. Tada išvalykite juos švariu ir palikite džiūti.

Nagų lako valiklis

Papilkite šiek tiek nagų lako valiklio ant vatos tampono ir patrinkite probleminę vietą. Tada sutepkite įbrėžimus vazelinu. Šis būdas puikiai tinka avalynei iš lakuotos odos.

Taip pat skaitykite: Kaip panaikinti pelėsio dėmes ir kvapą nuo drabužių

Trintukas

Trintukas gali ištrinti ne tik klaidas iš sąsiuvinio, bet ir pašalinti įbrėžimus nuo avalynės. Jums tereikia apie minutę patrinti pažeistą vietą. Tik nenaudokite labai kieto trintuko, nes jis gali dar labiau pabloginti situaciją. Idealus variantas — trintukas, esantis pieštuko gale.

Taip pat skaitykite: Kaip išimti kramtomąją gumą iš plaukų, išvalyt iš drabužių, kilimo ir baldų

Vazelinas

Vazelinas — tai dar vienas geras būdas atsikratyti įbrėžimų, tinkantis batams iš lakuotos odos. Tiesiog įtrinkite vazeliną į pažeistą vietą ir išvalykite batus švariu šlapiu skuduru.

Rašyti komentarą