Kas yra Hamster Kombat žaidimas

Kas yra Hamster Kombat žaidimas, iš kurio visi tikisi praturtėti?

Papasakosiu, kas yra Hamster Kombat žaidimas, kaip jį žaisti ir ar verta tai daryti.

Kas yra Hamster Kombat žaidimas ir iš kur jis atsirado?

Hamster Kombat – tai paspaudimų žanro žaidimas Telegram platformoje. Jame siūloma žiurkėną paversti sėkmingos kriptovaliutų biržos generaliniu direktoriumi. Žaidėjai spaudžia ant ekrano ir gauna už tai monetas. Už jas vėliau galima nusipirkti patobulinimus vadovaujamai biržai.

Žaidimas tapo populiarus 2024 metų gegužės pabaigoje, nors oficialiai buvo paleistas kovo 25 dieną. Staigus populiarumo augimas sutapo su projekto YouTube kanalo atidarymu ir daugybės įrašų internete atsiradimu: tiek influencerių, tiek paprastų vartotojų.

Hamster Kombat užklausų augimas Google paieškoje
Hamster Kombat užklausų augimas Google paieškoje

Žaidėjus traukia ne įdomi žaidimo mechanika (jos čia tiesiog nėra), o galimybė gauti ateityje tikrų pinigų. Reikalas tas, kad žaidimo kūrėjai žada listinguoti $HMSTR kriptovaliutą biržoje ir apdovanoti žaidėjus jau tikromis monetomis.

Tokios motyvacijos pakako, mat birželio 5 dieną kūrėjai pranešė, kad žaidimą žaidžia 100 milijonų žaidėjų iš viso pasaulio. Internetas pasidalijo į dvi stovyklas: vieni žmonės pasakoja, kaip patys žaidžia, duoda patarimų ir visur palieka nuorodas, o kiti – tyčiojasi iš žaidėjų ir lygina Hamster Kombat su finansinėmis piramidinėmis.

Kaip žaisti Hamster Kombat?

Hamster Kombat žaidimas padarytas kaip mini programėlė, kuri paleidžiama per to paties pavadinimo botą: @hamster_kombat_bot. Dažniausiai žmonės ateina į Hamster Kombat per draugų arba kitų žmonių nuorodą, kad gautų registracijos dovaną: 5000 monetų arba 25 000, jei vartotojas turi Telegram Premium prenumeratą.

Užsiregistravę gausite savo žiurkėną generalinį direktorių. Iš pradžių jis bus nuskustas ir nepatrauklus, bet su kiekvienu nauju žaidimo lygiu taps solidesnis.

Iš pradžių vienintelis būdas užsidirbti pinigų – spustelėti žiurkėną. „Uždarbis” priklauso nuo „Earn per tap” reikšmės. Galite bakstelėti ekraną keliais pirštais: tai bus skaičiuojama už atskirus bakstelėjimus.

Kai žaidėjas sukaups pakankamai monetų, galės pirkti korteles „Mine” skyriuje. Tai įvairi veikla ir terminai, susiję su blockchaino, kriptovaliutų, IT ir verslo pasauliu. Tiesą sakant, pavadinimai visai nesvarbūs: svarbiausia yra pasyvios pajamos, kurias šios kortelės suteikia.

Jau įsigytas korteles galima patobulinti ir gauti daugiau pasyvių pajamų. Dažnai norint atidaryti naują kortelę, reikia patobulinti kitą kortelę iki tam tikro lygio.

Tai yra pagrindinė mechanika: spaudžiame ant žiurkėno, perkame korteles, tobuliname korteles, spaudžiame ant žiurkėno.

Taip pat yra dvi papildomos veiklos:

  • Rinkti kombo korteles – kiekvieną dieną kūrėjai išrenka tris korteles, kurias naudotojai turi surasti ir patobulinti, kad gautų 5 milijonus monetų.
  • Morzės kodo iššifravimas – jei pereiti į Daily cipher skyrių, fono spalva už žiurkėno pasikeis, o paspaudimai bus registruojami kaip taškai (trumpas bakstelėjimas) ir brūkšneliai (ilgas bakstelėjimas). Už teisingai įvestą žodį skiriamas milijono monetų atlygis. Dienos žodžio užuomina pateikiama žaidimo socialiniuose tinkluose (jau yra atskiros paskyros, kuriose kasdien dalijamasi šių užduočių atsakymais).

Kaip uždirbti iš Hamster Kombat?

Dabar atsakymas vienareikšmiškas: niekaip (jei esate paprastas žmogus, o ne tinklaraštininkas, kuriam buvo sumokėta už reklamą). Visi milijonai, kuriuos galima uždirbti žaidime, tik gražūs skaičiai, niekaip nesusiję su tikrais pinigais.

Tačiau kūrėjai žada, kad greitai jų moneta bus paleista kriptovaliutų biržose, o žaidėjai gaus tam tikrą monetų skaičių per airdropą kaip padėką. Airdropais kriptovaliutų pasaulyje vadinami masinės žetonų dalybos vartotojams – paprastai kai jie yra paleidžiami.

Tiksli atlygio mechanika vis dar nežinoma, tačiau  žaidimo kūrėjai parašė X socialiniame tinkle, kad atlygis priklausys nuo uždarbio per valandą ir kai kurių kitų parametrų, o ne nuo turimų monetų skaičiaus.

Nieko neaišku ir dėl atlygio dydžio: gali būti, kad naudotojai gaus $HMSTR už porą eurų. Gal pavyks uždirbti keliasdešimt arba porą šimtų eurų, tačiau niekas nežada ir negarantuoja net to.

Labai tikėtina, kad iš tokio projekto praturtės tik jo kūrėjai.

Kodėl žmonės tuo tiki?

Nieko nuostabaus, kad žmonės nori greitai praturtėti nieko nedarydami: tai būdinga kiekvienam žmogui. Aš taip pat to noriu, ir galiu lažintis, kad jūs irgi.

Net jei turite gerai išvystytą kritinį mąstymą, galvoje vis tiek girdėsite balsą: O gal reikia išbandyti? Nereikia investuoti jokių pinigų, beveik nereikia nieko daryti. O kas, jei praleisiu gerą progą?

Be to, prieš akis yra sėkmingas precedentas: $NOT moneta, kuri atsirado iš panašaus Notcoin žaidimo. Ši kriptovaliuta iš tiesų buvo paleista biržose, o per pirmąsias 36 valandas gegužės viduryje savo monetas gavo 5 milijonai žaidėjų.

Notcoin monetos kaina biržoje
Notcoin monetos kaina biržoje

Daugelis žaidėjų ėmė jas iškart pardavinėti ir monetos vertė smuko 85%. Vėliau jos kaina pradėjo aktyviai kilti, nors kai kurie analitikai mano, kad tai truks neilgai. Bet kuriuo atveju, kūrėjai nemelavo – o tai suteikia vilčių, kad istorija gali pasikartoti. O tie, kuriems nepavyko gauti $NOT sveikinimo premijos, gali gauti antrą šansą su $HMSTR.

Dar viena pasitikėjimo priežastis – bendradarbiavimą su Hamster Kombat patvirtino blokų grandinės platformos TON atstovai. Būtent į TON piniginės žaidėjai galės gauti monetas po įtraukimo į biržas.

Ar Hamster Kombat žaidimas saugus?

Šiuo metu Hamster Kombat žaidimas nekelia jokio pavojaus. Tai paprastas žaidimas, kuriame nereikia ir negalima nieko pirkti už tikrus pinigus. Svarbiausia – laikytis pagrindinių saugumo internete taisyklių: visada tikrinkite, ar įeinate į žaidimą naudodami tikrą nuorodą, nepasitikėkite žmonėmis, kurie siūlo pirkti monetas arba nori nusipirkti monetas ar paskyrą iš jūsų. Greičiausiai jie tiesiog bando nulaužti jūsų Telegram.

Išvados

Hamster Kombat žaidimas sulaukė didžiulio populiarumo, nes yra nemokamas ir lengvas, leidžiantis visiems įsitraukti į kriptovaliutų pasaulį. Ne paskutinį vaidmenį populiarinant žaidimą atlieka FOMO jausmas ir agresyvi reklama iš tinklaraštininkų bei paprastų žaidėjų, kurie reklamuoja žaidimą dėl premijų.

Pasitikėjimo prideda bendradarbiavimas su TON platformą ir Notcoin pavyzdys.

Žaidimą galima laikyti gana saugiu ir nekenksmingu. Daugiausia, ką galite prarasti – tai jūsų laikas ir tikėjimas lengvu uždarbiu be investicijų.

Žaisti Hamster Kombat

Įvertinimai
( 2 įvertinimai, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: