Vitamininiai šotai

Vitamininiai šotai

Vitamininiai šotai, kaip ir alkoholiniai, geriami ne dėl skonio, o dėl efekto. Vitamininių šotų sudėtyje yra populiariausi ir efektyviausi produktai, padedantys kovoti su sloga. Jie padės nugalėti ligą vos pasirodžius pirmiems jos požymiams ir sustiprins jūsų imunitetą.

Vitamininių šotų sudėtyje gali būti visas spektras imunostimuliuojančių, antibakterinių ir priešuždegiminių savybių turinčių produktų, kurie gali būti naudojami kaip vaistai arba kaip priedai prie pagrindinio gydymo. Tarp tokių ingredientų – citrusiniai vaisiai, imbieras, česnakas, natūralus medus, šviežios daržovės bei prieskoniai, tokie kaip ciberžolė ir kajeno pipirai. Toliau pateiksiu vieno vitamininio šoto receptą bei papasakosiu kaip jį gaminti.

Ingredientai

Vitamininiai šotai

  • 2 morkos;
  • nykščio dydžio imbiero šaknis;
  • 2-3 skiltelės česnako;
  • citrina;
  • 1/2 apelsino;
  • saldiklis – natūralus medus arba agavų sirupas – pagal skonį;
  • 1/4 šaukštelio maltų ciberžolių;

Vitamininiai šotai – gaminimo eiga

Citrusiniai vaisiai – tai vienas iš populiariausių ir prieinamiausių vitamino C šaltinių pavasario pradžioje. Todėl būtent citrusinius, kartu su morkomis, mes naudosime kaip gėrimo bazė.

Išspauskite citrinos ir pusės apelsino sulčių.

Jeigu neturite sulčiaspaudės, tai morkas, česnaką bei imbierą sumalkite blenderyje arba sutarkuokite tarka ir išspauskite per marlę. Minkštimą galite išmesti. Kai kam gali kilti abejonių dėl česnako. Patikėkite, išgerti gėrimą su juo ne taip sunku, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Ypač kai sumaišysite dviejų rūšių sultis ir įdėsite saldiklį bei ciberžolę.

Vitamininiai šotai

Gauto gėrimo turi užtekti 3 šotams, kuriuos reikia išgerti dienos bėgyje. Laikyti tokius šotus geriausiai šaldytuve ir nedaugiau kaip 12 valandų.

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: