Vyriški lifehack’ai, kuriuos privalo žinoti kiekvienas

Vyriški lifehack’ai, kuriuos privalo žinoti kiekvienas

Kai kurie vyrai taip įsitikinę savo patrauklumu, kad visiškai pamiršta: ausys – ne vienintelis organas kuriuo myli moterys. Jos visada atkreipia dėmesį į vyrų batus, drabužius ir aksesuarus.

Nori atrodyti tobulai? Šie vyriški lifehack’ai išmokys tave kaip lyginti drabužius be lygintuvo, kaip prižiūrėti odinius batus ir kitais triukais.

Kaklaraiščio dydis – svarbi detalė

Kaklaraištis – būtinas kiekvieno sėkmingo vyro drabužinės elementas. Su laiku keitėsi ne tik šiuo aksesuaro spalvos, fasonai, bet ir dydžiai. 1970-aisiais metais vyrai dėvėdavo kaklaraiščius, kurių plotis buvo 13 cm. Dabar madingi 7-9 cm ir dar mažesnio pločio kaklaraiščiai.

Tačiau visais laikais egzistavo bendra taisyklė, pagal kurią galima nustatyti optimalų kaklaraiščio dydį, atsižvelgiant į individualias kūno savybes.

Kaklaraiščio plotis turi atitikti švarko atlapo plotį.

Kuo siauresni yra pečiai, tuo siauresni yra atlapai. Todėl kaklaraištis irgi turi būti siauresnis. Kuo platesni yra pečiai, tuo platesni bus atlapai. Tokiu atveju reikalingas ir platesnis kaklaraištis.

 IronMan

Dauguma vyrų nekenčia lyginti drabužius, todėl išgalvoja visokiausius dalykus, kurie turi šį procesą palengvinti. Pirmą elektrinį lygintuvą užpatentavo amerikietis Henry Seely 1882 metais. Beveik po 60 metų jo tautietis Edward Schreyer sukūrė garų lygintuvą.

Tinginystė ir toliau progresuoja. Internete galima rasti štai tokį patarimą:

11 lifehack’ų, kuriuos privalo žinoti kiekvienas vyras

Susiglamžė marškiniai? Įmeskite juos į džiovintuvą su ledo gabaliuku.

Natūrali kosmetika batams

Higienos specialistas iš Italijos Paolo Mantegazza sako: “Būti sąžiningais ir nuoširdžiais – nereiškia rodyti savo draugams nešvarius batus”. Parduotuvėse yra daugybė įvairių batų priežiūros priemonių – kremų, purškalų ir t.t. Jei nei vieno iš jų po ranka neturite, galite pasinaudoti alyvuogių aliejumi. Aliejus puikiai išvalo odinius batus ir suteikia jiems blizgesį.

Dar vienas patarimas: jeigu nauji odiniai batai yra per šiurkštus, sutepkite juos rankų kremu. Jie taps minkštesni ir jums bus maloniau juos dėvėti.

Kvapų užšaldymas

Prakaitu kvepiantys sportbačiai, polietileninis maišelis ir šaldymo kamera. Atrodo, trys niekaip tarpusavį nesusijusi daiktai. Tačiau jeigu padėti sportbačius į hermetišką maišelį ir palikti nakčiai šaldymo kameroje, ryte neliks jokio prakaito kvapo.

Nauja skylė vietoj naujo diržo

Diržas – labai svarbus vyriškas aksesuaras. Daugelis vyrų kruopščiai jį išrenka, atkreipdami dėmesį į spalvą, modelį bei gamintoją. Sutikit, gaila išmesti patinkantį diržą tik todėl, kad jūs priaugote porą kilogramų, ar atvirkščiai, šiek tiek sulieknėjote. Pritaikyti seną diržą savo naujai figūrai padės paprastas skylamušis. Kaip tai padaryti parodys vyras žemiai pateiktame filmuke:

Trijų sagų taisyklė

Dėvint verslo kostiumą egzistuoja taip vadinama trijų sagų taisyklė:

Viršutinė saga kartais gali būti užsegta. Vidurinė saga – visada. Apatinė saga – niekada.

Trijų sagų taisyklė

Taip pat, jeigu dėvite marškinius be švarko, atsisegti galima ne daugiau dviejų sagų (net jei yra labai karšta). Kitaip jūs atrodysite maždaug taip:

Marškiniai

Kojinės

Dingusios kojinės – tikras vyrų siaubas. Arba visai nerandi, arba randi skirtingus. Tačiau nugalėti „sistemą” įmanoma. Tiesiog visada pirkite vienodos spalvos kojines.

Įvertinimai
( 1 įvertinimas, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: