Kaip sužinoti kas nepriėmė jūsų kvietimo draugauti Facebooke?

Kaip sužinoti kas nepriėmė jūsų kvietimo draugauti Facebooke?

Dalis jūsų kvietimų draugauti Facebook tinkle gali likti be atsako. Šiandien papasakosiu kaip sužinoti, kas nepridėjo jūsų prie savo draugų sąrašo ir kaip išsiųsti jiems pakartotiną kvietimą.

Facebook – tai universalūs socialinis tinklas. Jame galima rasti verslo kontaktų, naujų draugų, pabendrauti su žmonėmis iš praeities. Potencialūs partneriai, bendradarbiai ir vaikystės draugia – visi vienoje vietoje. Reikia tik patvirtinti draugystę.

Ir štai jūs išsiuntėte jiems kvietimus, o draugų skaičius nepadidėjo:

  • Kažkas pagalvojo, kad užteks šiandien darbų ir pašalino visus pranešimus iš telefono vieno mygtuko paspaudimu.
  • Kažkas pasidavė rudens melancholijai ir užsigeidė vienatvės.
  • Kažkas pažiūrėjo į keistą nuotrauką ir nerado joje pažįstamų bruožų.

Sutinku, skamba naiviai. Greičiausiai žmogus nusprendė atmesti jūsų kvietimą. Kaip sužinoti ar taip ir buvo? Tiesiog išsiųskite pakartotiną kvietimą. Tačiau reikės labai pasistengti, norint prisiminti visus, kam siuntėte užklausas. Jeigu abejojate dėl savo atminties, pasinaudokite žemiau pateikta video ar tekstine instrukcija.

Kaip sužinoti kas nenori su jumis draugauti?

Įeikite į savo Facebook paskyrą ir paspauskite mygtuką Kvietimai draugauti. Tada spauskite mygtuką Rodyti visus, kuris yra pačioje apačioje.

Kaip sužinoti kas nepriėmė jūsų kvietimo draugauti Facebooke?

Facebook’as perkels jus į puslapį, kuriame rodomi visi žmonės, kuriuos galbūt pažįstate. Be šių rekomendacijų puslapyje dar yra niekuo neišsiskirianti nuoroda Žiūrėti išsiųstus kvietimus. Būtent ji mus ir domina.

Kaip sužinoti kas nepriėmė jūsų kvietimo draugauti Facebooke?

Atsidariusiame puslapyje pamatysite visus, kas dėl kažkokios priežasties nepriėmė jūsų kvietimo draugauti. Užveskite kursorių virš Kvietimas draugauti išsiųstas mygtuko, kad ekrane atsirastų išsiskleidžiantis meniu, kuriame yra punktas Atšaukti kvietimą.

Kaip sužinoti kas nepriėmė jūsų kvietimo draugauti Facebooke?

Paspaudus šį punktą, galėsite dar kartą išsiųsti žmogui kvietimą draugauti ir jis pamatys pranešimą apie tai.

Kodėl nepavyksta išsiųsti kvietimo draugauti antrą kartą?

O dabar įdomiausias momentas. Aukščiau pateikta instrukcija veikia tik tuo atveju, jeigu žmogus gavo jūsų kvietimą, bet praleido jį ir nieko nepadarė. Tačiau jis galėjo pašalinti kvietimą ir pažymėti jūsų užklausą kaip spamą.

Praktiniu būdu nustatyta:

  • Jeigu žmogus pašalino jūsų kvietimą draugauti, galėsite sužinoti apie tai tik pagal netiesioginius požymius. Atidarykite dominančio žmogaus profilio puslapį ir atkreipkite dėmesį ar yra mygtukas Pridėti į draugus. Jeigu mygtuko nėra, reiškia jūsų kvietimas buvo pašalintas.
  • Jeigu žmogus pašalino jūsų kvietimą ir dar pažymėjo jį kaip spamą, jums gali apriboti kai kurias Facebook tinklapio funkcijas. Jūs negalėsite siųsti kvietimus draugauti kaip pačiam skundikui, taip ir kitiems socialinio tinklo vartotojams. Kiek reikia surinkti nusiskundimų ir kaip ilgai trunka apribojimai – neskelbiama, o nustatyti tai praktiniu būdu didelio noro nėra :)

Ir pirmu ir antru atveju žmogus nebus rodomas išsiųstų kvietimų puslapyje ir pasiūlyti jam draugystę antrą kartą nepavyks. Turbūt ir neverta. Žąsis kiaulei ne draugas!

Bonus. Nerašytos Facebook taisyklės (video)

Norite, kad žmonės pradėtų blokuoti ar šalinti jus iš savo draugų sąrašo Facebook’e ar bet kokiame kitame socialiniame tinkle. Tada nesilaikykite šių taisyklių ir jums tikrai pasiseks.

  • Spausti Like prie savo įrašų – kvaila. Tokie dalykai išties erzina, o žmonės, kurie taip daro, dažnai būna šalinami iš draugų sąrašo.
  • Nespauskite Like prie labai senų nuotraukų ir įrašų. Taip, visi mes kartais užeinam į naujų draugų paskyras ir žiūrime jų nuotraukas. Tačiau kam spausti Like? Ar jums pačiam būtų malonu, jei kažkas užeitų į jūsų puslapį ir peržiūrėtų visus įrašus bei nuotraukas? O svarbiausiai, kam jis tai padarė? Brrrrr…
  • Komentarai – tai ne vieta diskutuoti apie dalykus, kurie nesusiję su nuotraukos ar įrašo tema.
  • Meilės demonstravimas ir visokiausi “usi-pusi” – tai puiku, tačiau nereikia užpildyti jais viso srauto. Ir taip, aš piktas!
  • Asmenukės – irgi gerai, bet su saiku.
  • Įrašai a-la “Kokia bloga diena…” – ne pats geriausiais variantas. Priversti žmones spėlioti ir nerimauti, o vėliau neatsakinėti į klausymus “Kas atsitiko?” – ne pats geriausias būdas rasti naujų draugų, o seni – gali jus pašalinti.
  • Ir prašau, nustokite siuntinėti visiems iš eilės kvietimus į žaidimus – tai erzina.
  • Ir atsiminkite, religinės ir politinės temos visada sukelia nevienareikšmišką reakciją.
Įvertinimai
( 1 įvertinimas, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: