Tabata treniruočių kompleksas

Tabata treniruočių kompleksas

Visi nori turėti gražus ir sportiškus kūnus. Ir visi nori skirti tam kuo mažiau laiko. Aš jau nekalbu apie tuos, kurie dirba nuo ryto iki vakaro ir paprasčiausiai neturi laiko treniruotėms. Visiems mums gali padėti Tabata treniruočių kompleksas.

Tarp Tabata treniruočių pliusų galima pažymėti tai, kad jie yra nemokami, jiems nereikia daug laiko (10-15 minučių per dieną), jie padeda sulieknėti bei priauginti raumenis. Jų yra labai daug ir kiekvienas gali išsirinkti ką nors pagal savo norus ir galimybes. Šiame straipsnyje aš susipažinsiu jus su keliomis treniruočių versijomis, kurios skirtos ir vyrams ir moterims.

Pradėkime nuo gana lengvo pratimų komplekso, kuris yra skirtas vyrams. Pratimai yra aprašyti ir parodyti šiame video, todėl apie juos nieko nerašysiu, patys viską pamatysite:

 

Pasakysiu tik tiek, kad kiekvieną pratimą reikia daryti 20 sekundžių ir kuo įmanoma greitesniu tempu. Po kiekvieno pratimo skirkite 10 sekundžių poilsiui ir pereikite prie kito pratimo. Atlikus visus 4 pratimus, pailsėkite 30 sekundžių ir pradėkite iš naujo. Taip pakartokite viską 6-10 kartų. Tabata treniruotės labai panašios į aukšto intensyvumo intervalines treniruotes.

Dar vienas Tabata treniruočių kompleksas vyrams. Jis yra šiek tiek sunkesnis:

 

Na ir Tabata treniruočių kompleksas moterims:

 

Galbūt pastebėjote, kad kiekviename video žmonės naudoja specialius laikmačius. Kadangi aš nieko panašaus neturėjau, todėl nusprendžiau paieškoti Internete. Pasidalinsiu savo radiniais.

Laikmatis iPhone ir iPad Tabata Pro:

AppStore

Deja, ši aplikacija yra mokama. Nemokamos aplikacijos Apple prietaisams man rasti nepavyko, bet jeigu rasiu ateityje – būtinai parašysiu.

Android laikmatis Tabata treniruotėms:

Google Play

Online Tabata laikmatį rasite čia.

Įvertinimai
( 2 įvertinimai, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: