Kaip apsaugoti Gmail paštą nuo hakerių?

Kaip apsaugoti Gmail paštą nuo hakerių?

Praeitą savaitę pasirodė žinios, kad hakeriai pavogė prisijungimo duomenis prie beveik 5 milijonų Gmail paskyrų. Noriu duot tau kelis patarimus, kurie padės apsaugoti Gmail paštą nuo įsilaužėlių.

Tam, kad apsaugoti Gmail paštą užtenka padaryti kelis paprastus dalykus:

  • Įsitikink, kad naudoji patikimą slaptažodį ir nenaudok jo niekur kitur;
  • Užpildyk ar atnaujink paskyros atkūrimo parametrus, kad Google galėtų susisiekti su tavim telefonu ar kitu elektroniniu paštu, jeigu negalėsi prisijungt prie savo paskyros;
  • Naudok dviejų žingsnių autorizaciją, apie kurią jau rašiau straipsnyje apie tai, kaip apsaugoti kompiuterį nuo įsilaužimo.

Taip pat, reikia atkreipti dėmesį ir į kitus Google paskyros nustatymų puslapius. Pirmiausiai, tai bendras saugumo nustatymų puslapis. Viename iš punktų galima pažiūrėti iš kokių prietaisų ir iš kokių vietų buvo prisijungta prie tavo paskyros.

Paskyros atkūrimo parametrų puslapyje įsitikink, kad įvestas tavo aktyvus mobilaus telefono numeris prie kurio visada turi prieigą.

Na ir dviejų žingsnių autorizacijos parametrai randasi čia.

Šių patarimų pilnai užtenka tam, kad apsaugoti Gmail paštą nuo hakerių.

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Comments: 1
  1. Svečio paveiksliukas
    antivirusines programos

    As manau, kad dar butinai reikia tureti gera apsauga nuo virusu. Mano nuomone, mokamos antivirusines programos zymiai geriau atlieka savo funkcijas.

Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: